Екскурсії

Екскурсія «Фетрофільцева фабрика» м. Хуст

Відвідаємо старовинне місто Хуст та знамениту на всю Україну фетрофільцеву фабрику, де можна придбати екслюзивні капелюшки для себе чи у подарунок близьким! По дорозі нас чекає центр Лозоплетіння та Оленяча і страусина ферми.

Подорож в минуле Замок «Паланок»

– Замок «Паланок»
– Пішохідна екскурсія по вул. Миру
– Палац князя Ференці Ракоці і графа Шенборна
– Російський драматичний театр
– Свято-Миколаївський жіночий монастир
Мукачево – одне з наймальовничіших і найвідоміших міст Закарпаття. Прикрашають місто два середньовічних замки: Мукачево або «Паланок» (XI ст.) та Чинадієво (XV ст.).

Екскурсія на Сироварню с.Нижнє Селище

– Сироварня (виготовлення сиру по швейцарській технології)
– Нанківський Свято-Миколаївський чоловічий монастир
Це єдина діюча гірська сироварня. Крім дегустації натуральних, екологічно чистих та надзвичайно смачних сирів, сировари пропонують всім своїм відвідувачам вивчити унікальний досвід приготування сиру. Кожен учасник екскурсії може вивчити історію, особливості, технологію приготування сиру, а головне – сам виготовити цей чудовий поживний продукт.
Нанківський Свято-Миколаївський чоловічий монастир вартий уваги через Нанківський образ Пресвятої Богородиці, що є одним з найбільш шанованих на Закарпатті.

Виноградівський замок та термальний басейн

– Термальні басейни
– Виноградівський замок і палац магната П.Перенці.
– Дегустація натуральних 6-ти сортів вина
Згідно літописів Берегово є одним із найстаріших міст України. Температура води в басейні 32 – 34 градуси.
Вода природно подається із джерела, глибина якого сягає більше 1600 м. У бассейні термальна вода із вмістом кремнію, азоту, хлориду натрію з високою мінералізацією.

Екскурсія до мальовничого озера Синевир

Міжгір’я: зупинка біля 500-річного дуба
оз. Синевир («Гірське око», 958 м над рівнем моря)
Синевир – найбільше з гірських озер Карпат, яке захоплює своєю красою та викликає уяву найрізноманітніших образів. Місцеві жителі називають його “Морське око” або “Перлина Карпат”. Вигляд з висоти пташиного польоту дарує чудове видовище: синя водна гладь озера серед зелених лісів з маленьким острівцем посередині.
Озеро має форму серця і оточене віковими буками і ялицями. Вода така чиста, що можна побачити дно. Здалеку вона здається яскраво-блакитною. Повітря тут свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Дихається вільно і легко, немов його зовсім немає.

Екскурсія на водоспад Шипіт

Пилипець, водоспад Шипіт, Канатно-крісельна дорога
Музей дерев`яних церков на річці Пилипець численними мальовничими каскадами спадає вниз 14-метровий водоспад Шипіт.
Після споглядання цього неймовірного видовища та пересування по канатно-крісельній дорозі двері Музею дерев`яних церков відкриють вам свою таємницю…
Музей знаходиться у невеличкій кімнаті на території ресторанно-готельного комплексу «Аратта». Макети з дерева вирізьбив народний майстер Андрій Воробець. Більшість експонатів були знищені або згоріли, однак відтворені майстром за описами з книг. Справді є на що подивитись!